Często Zadawane Pytania

Prawo jazdy wydawane jest zwykle w ciągu dwóch tygodni od zgłoszenia usługi i zweryfikowania płatności, poprzez wybranie w formularzu wysokiego priorytetu dostawy. Możesz ubiegać się o zezwolenie w ciągu 7 dni roboczych. Spowoduje to znaczny wzrost ceny całkowitej.

Opłata za usługę jest wymagana z góry, ponieważ praktyki, badania wzroku, koszty egzaminów, przewodniki dotyczące nauki jazdy muszą być rejestrowane (oczywiście z fałszywymi datami) i nie możemy pokryć tych kosztów na nasz koszt. więc proszę nie kontaktować się z nami, aby poprosić o płatność po dostawie!

Używamy tylko wysoce bezpiecznych i niemożliwych do wyśledzenia metod płatności dla bezpieczeństwa klienta i naszego, płatności, z której korzystamy najczęściej i za pośrednictwem kryptowaluty, na przykład bitcoin.

Koszt wszystkich oferowanych przez nas licencji między praktyką a usługą wynosi maksymalnie 760 € do 2100 €. Koszt różni się w zależności od rodzaju wymaganej licencji, a w szczególności od lokalnej motoryzacji znajdującej się najbliżej Twojego domu, w której musisz się zarejestrować. W rzadkich przypadkach może to kosztować więcej niż wspomniany limit.

Licencja wysyłana jest listem poleconym (czas dostawy od 1 do 2 dni) na adres wskazany w formularzu do wysłania zapytania. Śledzenie zostanie również udostępnione, aby sprawdzić status Twojej przesyłki.

Jesteśmy profesjonalistami w tej dziedzinie i robimy to od lat ze 100% sukcesem. Oprócz referencji od naszych klientów, możesz sprawdzić naszą stronę internetową, aby zobaczyć przykładowe dokumenty i przykładowy film. Codziennie otrzymujemy minimum 2-7 zamówień od klientów z całego świata, a oni zawsze polecają nasze usługi innym po otrzymaniu dokumentów. Bądźcie więc pewni naszej legitymacji.

Wysyłając Twój dokument, wyślemy Ci również dyskietkę weryfikacyjną, kod telefonu i link do bazy danych, której będziesz używać do weryfikacji autentyczności swojego dokumentu. Dzięki dyskietce weryfikacyjnej będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje informacje zapisane w rzekomym systemie bazy danych. Widzenie informacji w systemie oznacza, że dokument jest prawdziwym dokumentem. Dlatego musisz legalnie korzystać z dokumentu.

Z tego powodu stosujemy metody płatności i kontaktu, aby zachować poufność i maksymalną poufność klienta.